+90 226 814 68 51

Sosyal Medyada Biz}

İnşaat – Gürer İnşaat Yalova

İnşaat – Gürer İnşaat Yalova

Biz Kimiz?

Faaliyetlerimize başladığımız 1980 yılından bu yana pek çok prestijli projeyi başarıyla hayata geçirerek sektörde öncü bir kimlik kazandık. Gürer İnşaat olarak, proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimarı yapım-üretim dahil yüksek kalitede, anahtar teslim işleri yapan bir şirketler grubu olarak sektörde öne çıkıyoruz. Geleceğe yatırım yaparak yaşam için en ideal koşulları oluşturmayı hedefleyerek ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmayı amaçlıyoruz. İnşaat sektöründe istikrarlı büyümemizi sürdürürken 2013 yılında başladığımız beton sektöründe de başarılara imza atıyoruz.

Neden Farklıyız?

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimizin arasında yer aldı. Müşterilerimize, iş ortaklarıma ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimsedik. En kısa sürede en ideal bütçe ile yeni teknolojiyi takip ederek en iyi işi başarmayı hedefliyoruz. Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz. Yalnızca proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmıyor, satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizden ev sahibi olanların bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini en önde tutarak, müşterilerimizle en iyi şekilde iletişim kurmanın yollarını günümüz koşulları içerisinde sürekli geliştiriyoruz. Müşterilerimizle olan iletişimize verdiğimiz önemi, teknoloji ile birleştirerek iHome uygulamamız ile gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandırıyoruz. Bu anlayış ile projelerimizde marka kimliğimizi ve Gürer İnşaat güvenirliğini vurgulamak adına tüm gücümüzle çalışıyor, her yeni projemizi ilk günkü heyecanımızla inşa ediyoruz.

Misyonumuz

Yatırımımız gelecek, amacımız ideal koşullarda yaşayan insan. Misyonumuz uygarlığı imar etmek, ürettiğimiz her eser içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmak.Watch Full Movie Online Streaming Online and Download

Vizyonumuz

Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim idealimize yönelişimize destek oluyor. Biz, geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürüyoruz. Çünkü bir idealimiz ve ideale ulaşmak için yapacak çok şeyimiz var.

17 Ocak 2015
3.260 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN